Piemel fans gezocht

Aantrekkelijke piemel met blonde DaantjeXXL (36)

Geniet van het piemeltje van DaantjeXXL die nu 36 jaar is en in de regio Flevoland woont. Een blonde tranny met aantrekkelijke piemel!

Over DaantjeXXL
"Ik ben niet te klein geschapen, soms is dat ook wel een nadeel. Als jij denkt dat jij het wel kan hebben, laat het me dan maar weten. Als je ook van gewoon lekker sexen houd zonder geneukt te worden, ben je ook wel welkom hoor."
Wat DaantjeXXL zoekt
"Je houd van een vrouw met een extraatje, je vind het lekker om eens met een echt grote pik geneukt te worden."
Waar DaantjeXXL woont
Noordoostpolder, Flevoland (N)
Uiterlijke kenmerken van DaantjeXXL
DaantjeXXL heeft licht blond haar, bruine ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 181 cm.
DaantjeXXL valt qua man op
Dikke mannen, kleine mannen, gespierde lichamen, dominante mannen, onderdanige slaven, blanke mannen, latinos, Arabische mannen, groot geschapen mannen of verlegen mannen
Neem hier contact op met DaantjeXXL

 
Fransien58 (39)
★★★★☆
Mijn pik is niet zo groot, maar kleine paaltjes willen ook graag verwend worden. En dan mag je me ook...
⚲ Noordenveld
Sensuele paal van hete tranny
Gonnie79 (34)
★★★★★
Het is ik en mijn diertjes. Dus dierenliefhebber zijn is een must bij mij. Verder lekker simpel genieten...
⚲ Montferland
Korte worst van blonde shemale
StoeiMetMij (45)
★★★★☆
Hoi, ik ben Tara. Ik hou wel van een verhitte naakte stoeipartij met een geile man. En daarvoor zoek...
⚲ Amsterdam
Malse piemel van Amsterdamse transsexueel
TinyDick (38)
★★★★☆
Mijn kleine pikkie wil ook wel eens lekker verwend worden. Jou neuken is ook heel goed mogelijk hoor,...
⚲ Dantumadeel
Mini piel van blonde tranny
Standjesss (28)
★★★★☆
Kleine borstjes, platte kont, lange benen en een heerlijke mond. Echt heel bijzonder ben ik niet,...
⚲ Leeuwarden
Prachtige lul van verlegen shemale
Melly (31)
★★★★☆
Hey, ik ben Melly, niet afgekort van Mellanie ofzo, het is gewoon Melly. Ik ben hier om te kijken of...
⚲ Katwijk
Smakelijke staaf van lieve shemale