Piemel fans gezocht

Aantrekkelijke piemel met blonde DaantjeXXL (36)

Geniet van het piemeltje van DaantjeXXL die nu 36 jaar is en in de regio Flevoland woont. Een blonde tranny met aantrekkelijke piemel!

Over DaantjeXXL
"Ik ben niet te klein geschapen, soms is dat ook wel een nadeel. Als jij denkt dat jij het wel kan hebben, laat het me dan maar weten. Als je ook van gewoon lekker sexen houd zonder geneukt te worden, ben je ook wel welkom hoor."
Wat DaantjeXXL zoekt
"Je houd van een vrouw met een extraatje, je vind het lekker om eens met een echt grote pik geneukt te worden."
Waar DaantjeXXL woont
Noordoostpolder, Flevoland (N)
Uiterlijke kenmerken van DaantjeXXL
DaantjeXXL heeft licht blond haar, bruine ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 181 cm.
DaantjeXXL valt qua man op
Slanke mannen, kleine mannen, gespierde lichamen, dominante mannen, onderdanige slaven, blanke mannen, latinos, Arabische mannen, groot geschapen mannen of verlegen mannen
Neem hier contact op met DaantjeXXL

 
Bartke (34)
★★★★★
met mijn blonde haren en kleine tieten ben ik zeer tevreden over mij zelf, en ik vindt het heerlijk...
⚲ Zoetermeer
Smakelijke staaf van blonde shemale
BetekenislozeBeurt (34)
★★★★★
Ik hou ook van erotiek. ik heb al veel gedaan in mijn korte leventje. Een paar keer een relatie, soms...
⚲ Harderwijk
Mini paal van blonde shemale
Lisanne96 (26)
★★★★☆
Je kleine, lieve, intelligente en onderdanige shemale, de perfecte petite babe met slechts 53kg,...
⚲ Groningen
Mini penis van blonde ladyboy
LittleAngelElize (32)
★★★★★
Zoals je ziet ben ik een engeltje, maar in bed verander ik soms in een kleine duivel. Wild, passioneel...
⚲ Terschelling
Smakelijke piemel van blonde shemale
TransRenske (34)
★★★★★
Een beetje verlegen ben ik, maar een klein beetje maar. Ik ben ook heel erg spannend, opwindend en...
⚲ Enschede
Kleine lul van lieve shemale
Melly (31)
★★★★☆
Hey, ik ben Melly, niet afgekort van Mellanie ofzo, het is gewoon Melly. Ik ben hier om te kijken of...
⚲ Katwijk
Smakelijke staaf van lieve shemale