Piemel fans gezocht

Aantrekkelijke plasser met blonde Doenja (38)

Geniet van het piemeltje van Doenja die nu 38 jaar is en in de regio Groningen woont. Een blonde tranny met aantrekkelijke plasser!

Over Doenja
"Ik heb een gezonde, fijne relatie met een vrouw en van mijn lieve schat mag ik op zoek naar een geile man voor een avontuurtje, gewoon omdat ik wel weer eens lekker in mijn kontje geneukt zou willen worden."
Wat Doenja zoekt
"Zou jij mij eens lekker in mijn geile kontje willen neuken? Kom dan maar eens kort en bondig met me kennis maken oke?"
Waar Doenja woont
Groningen, Groningen (N)
Uiterlijke kenmerken van Doenja
Doenja heeft licht blond haar, groene ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 183 cm.
Doenja valt qua man op
Dikke mannen, slanke mannen, lange mannen, gespierde lichamen, dominante mannen, onderdanige slaven, blanke mannen, klein geschapen mannen, groot geschapen mannen of verlegen mannen
Neem hier contact op met Doenja

 
Kairaa (43)
★★★★☆
Dit is kort maar krachtig. Mijn dikke stijve lul moet ergens in geduwd worden. Wie bukt er lekker voor...
⚲ Voorschoten
Aantrekkelijke plasser van strakke tranny
Ibrich (43)
★★★★☆
Zoek jij een she voor je eerste ervaring? Of vind je het gewoon geil om een lekker gewillig kontje te...
⚲ Goes
Smakelijke staaf van hete tranny
Sunshiny (39)
★★★★☆
Ik ben zeer kort gehuwd geweest, maar ik ben er wel achter dat dat keurslijf niets voor mij is. Nee ik...
⚲ Dronten
Heerlijke staaf van lange tranny
Gonnie79 (34)
★★★★☆
Het is ik en mijn diertjes. Dus dierenliefhebber zijn is een must bij mij. Verder lekker simpel genieten...
⚲ Montferland
Korte worst van blonde shemale
KleinMaarFijn2 (30)
★★★★★
Ik heb zoals ze zeggen niet vooraan gestaan toen ze de piemels uitdeelden, maar hij doet het en neuken...
⚲ Heerlen
Smakelijke plasser van lieve shemale
RezaReza (32)
★★★★☆
Zullen we het gewoon normaal en spannend houden en onze echte voorkeuren ontdekken wanneer we elkaar...
⚲ Leusden
Malse worst van blonde shemale