Piemel fans gezocht

Aantrekkelijke plasser met blonde Doenja (38)

Geniet van het piemeltje van Doenja die nu 38 jaar is en in de regio Groningen woont. Een blonde tranny met aantrekkelijke plasser!

Over Doenja
"Ik heb een gezonde, fijne relatie met een vrouw en van mijn lieve schat mag ik op zoek naar een geile man voor een avontuurtje, gewoon omdat ik wel weer eens lekker in mijn kontje geneukt zou willen worden."
Wat Doenja zoekt
"Zou jij mij eens lekker in mijn geile kontje willen neuken? Kom dan maar eens kort en bondig met me kennis maken oke?"
Waar Doenja woont
Groningen, Groningen (N)
Uiterlijke kenmerken van Doenja
Doenja heeft licht blond haar, groene ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 183 cm.
Doenja valt qua man op
Dikke mannen, slanke mannen, lange mannen, dominante mannen, onderdanige slaven, blanke mannen, latinos, groot geschapen mannen of verlegen mannen
Neem hier contact op met Doenja

 
YourSecretLove (44)
★★★★★
Waar jij bij mij zeker van uit kunt gaan is dat ik alles geheim houd wat er ook tussen ons gebeurd. Dus...
⚲ Raalte
Smakelijke piel van blonde transsexueel
Bigmouth (30)
★★★★☆
Grote mond en een klein hartje, dat ben ik. Weet je dat een grote mond heel handig kan zijn? Ik krijg...
⚲ Deurne
Prachtige paal van blonde shemale
GeileMeid35 (29)
★★★★☆
Hai ik ben Sami, ben een geile meid met een klein extraatje. Ik ben eerder bottom dan switch/top, dus...
⚲ Someren
Kleine leuter van eenzame shemale
ShamChi (47)
★★★★☆
Heb al zoveel geile getrouwde mannen aan mijn pik gehad wil je niet weten. Ze hebben mij gepijpt alsof...
⚲ Bredene
Schitterende leuter van roodharige transsexueel
Simplicia (27)
★★★★★
Hey daar leuke man, welkom op mijn profieltje. Ik neem aan dat je mij aan hebt geklikt omdat mijn foto...
⚲ Stichtse Vecht
Kleine staaf van eenzame ladyboy
GroterDanDeMijne (29)
★★★★★
Ik hou ervan om ze naast elkaar te leggen. Ze te schudden, af te rukken, te zuigen. Kijken of ik ze groter...
⚲ Amsterdam
Prachtige lul van Amsterdamse shemale