Piemel fans gezocht

Aantrekkelijke plasser met blonde Doenja (38)

Geniet van het piemeltje van Doenja die nu 38 jaar is en in de regio Groningen woont. Een blonde tranny met aantrekkelijke plasser!

Over Doenja
"Ik heb een gezonde, fijne relatie met een vrouw en van mijn lieve schat mag ik op zoek naar een geile man voor een avontuurtje, gewoon omdat ik wel weer eens lekker in mijn kontje geneukt zou willen worden."
Wat Doenja zoekt
"Zou jij mij eens lekker in mijn geile kontje willen neuken? Kom dan maar eens kort en bondig met me kennis maken oke?"
Waar Doenja woont
Groningen, Groningen (N)
Uiterlijke kenmerken van Doenja
Doenja heeft licht blond haar, groene ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 183 cm.
Doenja valt qua man op
Dikke mannen, slanke mannen, lange mannen, kleine mannen, dominante mannen, onderdanige slaven, blanke mannen, latinos, groot geschapen mannen of verlegen mannen
Neem hier contact op met Doenja

 
StellaB (28)
★★★★★
Ik heb alle lelijke en schunnige opmerkingen over mijn pik al eens gehoord. Dus laat dat maar liever...
⚲ Capelle aan den IJssel
Smakelijke pik van hete shemale
Debora27 (25)
★★★★★
Ik zit momenteel in tweestrijd. Ik zal het uitleggen. Ik kom sex tekort, en als dat te lang doorgaat...
⚲ Kerkrade
Smakelijke leuter van mooie ladyboy
SinthiaXL (37)
★★★★★
Er is toch wel iemand die een vrouw zoals mij aan kan? Ik vraag geen gekke dingen wil alleen lekker verwend...
⚲ Schiedam
Prachtige plasser van geile tranny
Duschi (34)
★★★★☆
Een relatie is leuk, maar als je partner in het buitenland woont, krijg je toch een ernstig tekort...
⚲ Wetteren
Sensuele leuter van Vlaamse shemale
Emanuellehot (49)
★★★★★
Een vrouw met heerlijke borsten en als extraatje nog een lekker pik. Met mij kan je dus alle kanten...
⚲ Lelystad
Prachtige paal van lange ts
HierBenIkDan (35)
★★★★☆
Op contact via internet heb altijd nee gezegd. Je komt toch genoeg leuke mannen tegen in het dagelijks...
⚲ Amsterdam
Kleine worst van blonde shemale