Piemel fans gezocht

Aantrekkelijke plasser met blonde Doenja (38)

Geniet van het piemeltje van Doenja die nu 38 jaar is en in de regio Groningen woont. Een blonde tranny met aantrekkelijke plasser!

Over Doenja
"Ik heb een gezonde, fijne relatie met een vrouw en van mijn lieve schat mag ik op zoek naar een geile man voor een avontuurtje, gewoon omdat ik wel weer eens lekker in mijn kontje geneukt zou willen worden."
Wat Doenja zoekt
"Zou jij mij eens lekker in mijn geile kontje willen neuken? Kom dan maar eens kort en bondig met me kennis maken oke?"
Waar Doenja woont
Groningen, Groningen (N)
Uiterlijke kenmerken van Doenja
Doenja heeft licht blond haar, groene ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 183 cm.
Doenja valt qua man op
Lange mannen, kleine mannen, dominante mannen, onderdanige slaven, blanke mannen, latinos, groot geschapen mannen of verlegen mannen
Neem hier contact op met Doenja

 
JongErvaren (37)
★★★★☆
Hoi hoi! Ik ben dan wel de oudste nog niet, maar weet al wel wat ik graag wil, een lekkere man om veel geile...
⚲ Boechout
Kleine plasser van Vlaamse tranny
NaughtyJess (30)
★★★★☆
Ik heb sinds kort een vriend. En hoewel hij zelf denkt een ster in bed te zijn kan ik dat niet met hem eens...
⚲ Waalwijk
Kleine lul van blonde shemale
RubyWilSeks (34)
★★★★☆
Elke avond denk ik nu wil een keertje heerlijke seks! Dan belt mijn vriendje dat hij weer moet overwerken...
⚲ Eijsden-Margraten
Smakelijke lul van verlegen shemale
Renee67 (31)
★★★★★
Ik wil niet al te veel laten zien. Een klein beetje kan je zien. Net het kopje maar er is natuurlijk veel...
⚲ Leusden
Heerlijke plasser van blonde shemale
IkZoekJOU (38)
★★★★★
Ik zoek jou als jij geen moeite hebt met kleine borsten. Ik zoek jou als jij lekker gepijpt wilt worden. Ik...
⚲ Doetinchem
Smakelijke lul van blonde tranny
Leya72 (26)
★★★★★
Heb er even over getwijfeld of ik dit wel zou doen, maar weet het nu zeker ik ga er voor! Van seks is in...
⚲ Gingelom
Korte piemel van blonde ladyboy