Piemel fans gezocht

Aantrekkelijke lul met vlaamse Mimamo (46)

Geniet van het piemeltje van Mimamo die nu 46 jaar is en in de regio Oost-Vlaanderen woont. Een vlaamse transsexueel met aantrekkelijke lul!

Over Mimamo
"Op zoek naar een ruige man die weet hoe hij mij en dat extra dat ik heb eens goed onder handen kan nemen. Ik laat graag alles over aan jou en speel dan een beetje een onderdanig sletje. Van mij mag het er best een beetje ruig aan toe gaan. Verder ben ik een single vrouw die een leuke baan heeft en die zich echt vrouwelijk kleed. Lingerie heb ik genoeg en draag ik graag. "
Wat Mimamo zoekt
"Nu je een klein beetje iets weet over mij wil ik ook meer weten over jou. Je bent in ieder geval een man met humor, stoer is en dat hoeft niet het uiterlijk te zijn. Ik hoef geen bodybuilder. En iemand die qua uiterlijk al moet oppassen niet besprongen te worden door vrouwen is voor mij ook niet van belang. Je moet wel iemand zijn die weet wat en vrouw wil en het haar ook probleemloos geeft. "
Waar Mimamo woont
Maldegem, Oost-Vlaanderen (B)
Uiterlijke kenmerken van Mimamo
Mimamo heeft donker blond haar, bruine ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 181 cm.
Mimamo valt qua man op
Lange mannen, kale koppen, blanke mannen of latinos
Neem hier contact op met Mimamo

 
AliciaZoektSex (29)
★★★★★
is er iemand op deze site die binnen afzienbare tijd zou willen en kunnen afspreken, die dan ook nog...
⚲ Weert
Aantrekkelijke lul van lange shemale
TianneSingle (31)
★★★★★
Ik heb kleine borsten dus gelukkig ben ik niet geschikt om je paal tussen mijn tieten te leggen! Ik...
⚲ Bronckhorst
Korte pik van geile shemale
RezaReza (32)
★★★★☆
Zullen we het gewoon normaal en spannend houden en onze echte voorkeuren ontdekken wanneer we elkaar...
⚲ Leusden
Malse worst van blonde shemale
Zuigstaafje (44)
★★★★☆
Hai, ik ben Stefanie, een dame in een relatie waarin ik sex te kort kom. Daarom zoek ik hier online iemand...
⚲ Aalter
Prachtige staaf van blonde transsexueel
Joelle52 (37)
★★★★☆
Ik heb Aziatische roots maar ben geboren en getogen hier in Amersfoort. Ik ben sinds enkele jaren...
⚲ Utrecht
Heerlijke worst van Utrechtse tranny
RealBiggone (38)
★★★★★
Omdat mijn vriend veel weg is voor zijn werk, heb ik een groot seks tekort. En dat vind ik niet leuk,...
⚲ Amsterdam
Malse penis van Amsterdamse tranny