Piemel fans gezocht

Korte paal met lekkere Esperanza (43)

Geniet van het piemeltje van Esperanza die nu 43 jaar is en in de regio Noord-Brabant woont. Een lekkere tranny met korte paal!

Over Esperanza
"Grote mond en een klein hartje, dat ben ik. Weet je dat een grote mond heel handig kan zijn? Ik krijg precies wat ik hebben wil en er past ook nog eens een heleboel in, als je begrijpt wat ik bedoel.."
Wat Esperanza zoekt
"Haai, ik zoek een leuke, iet wat spannende date met een leuke man. Heb jij interesse? Dan hoor ik je graag."
Waar Esperanza woont
s-Hertogenbosch, Noord-Brabant (N)
Uiterlijke kenmerken van Esperanza
Esperanza heeft zwart haar, bruine ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 168 cm.
Esperanza valt qua man op
Dikke mannen, slanke mannen, lange mannen, kleine mannen, blanke mannen, Arabische mannen, klein geschapen mannen, groot geschapen mannen of verlegen mannen
Neem hier contact op met Esperanza

 
BiSexShe (35)
★★★★☆
Hai hai daar, een shemale die biseksueel is, ja dat kan, ik ben het lopend bewijs. In eerste instantie...
⚲ Zoetermeer
Aantrekkelijke leuter van lekkere shemale
TinyGurly (30)
★★★★☆
Klein van stuk, maar ik kan heel wat verdragen! Ik zoek een geile man die mij eens lekker in mijn sterretje...
⚲ Hellendoorn
Smakelijke pik van mooie shemale
SpontaanAfspraakje (33)
★★★★★
Ben een geile meid die lastig aan een date komt vanwege dat kleine lekkere extraatje. Hoewel veel...
⚲ Amsterdam
Sensuele staaf van blonde shemale
Beatrix (44)
★★★★☆
Rijpe shemale op zoek naar een paar jonge kerels voor sex plezier. Heb zelf nog niet zoveel ervaring...
⚲ Hardenberg
Prachtige plasser van wulpse transsexueel
NaughtyJess (30)
★★★★★
Ik heb sinds kort een vriend. En hoewel hij zelf denkt een ster in bed te zijn kan ik dat niet met hem eens...
⚲ Waalwijk
Kleine lul van blonde shemale
HierBenIkDan (35)
★★★★★
Op contact via internet heb altijd nee gezegd. Je komt toch genoeg leuke mannen tegen in het dagelijks...
⚲ Amsterdam
Kleine worst van blonde shemale