Piemel fans gezocht

Korte paal met lekkere Esperanza (43)

Geniet van het piemeltje van Esperanza die nu 43 jaar is en in de regio Noord-Brabant woont. Een lekkere tranny met korte paal!

Over Esperanza
"Grote mond en een klein hartje, dat ben ik. Weet je dat een grote mond heel handig kan zijn? Ik krijg precies wat ik hebben wil en er past ook nog eens een heleboel in, als je begrijpt wat ik bedoel.."
Wat Esperanza zoekt
"Haai, ik zoek een leuke, iet wat spannende date met een leuke man. Heb jij interesse? Dan hoor ik je graag."
Waar Esperanza woont
s-Hertogenbosch, Noord-Brabant (N)
Uiterlijke kenmerken van Esperanza
Esperanza heeft zwart haar, bruine ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 168 cm.
Esperanza valt qua man op
Slanke mannen, lange mannen, kleine mannen, kale koppen, blanke mannen, asians, groot geschapen mannen of verlegen mannen
Neem hier contact op met Esperanza

 
GroterDanDeMijne (29)
★★★★★
Ik hou ervan om ze naast elkaar te leggen. Ze te schudden, af te rukken, te zuigen. Kijken of ik ze groter...
⚲ Amsterdam
Prachtige lul van Amsterdamse shemale
LieverEcht (34)
★★★★★
Ik wil je zo graag vertellen wat ik allemaal zou willen doen, maar dan wordt het wel een heel lang verhaal....
⚲ Noordoostpolder
Kleine pik van blonde shemale
Savina (26)
★★★★★
Als ik je zeg dat ik er klaar voor lig, wat is dan het eerste wat je met mij gaat doen? Waar en hoe begin...
⚲ Pelt
Korte piel van Vlaamse ladyboy
Colleen (34)
★★★★★
Haai, ik ben Colleen en ik ben op zoek naar een maatje. Een maatje om gezellig iets mee te gaan drinken,...
⚲ Sudwest-Fryslan
Malse piel van strakke shemale
DaantjeXXL (36)
★★★★★
Ik ben niet te klein geschapen, soms is dat ook wel een nadeel. Als jij denkt dat jij het wel kan hebben,...
⚲ Noordoostpolder
Aantrekkelijke piemel van blonde tranny
GeileMeid35 (29)
★★★★★
Hai ik ben Sami, ben een geile meid met een klein extraatje. Ik ben eerder bottom dan switch/top, dus...
⚲ Someren
Kleine leuter van eenzame shemale