Piemel fans gezocht

Prachtige plasser met wulpse Beatrix (44)

Geniet van het piemeltje van Beatrix die nu 44 jaar is en in de regio Overijssel woont. Een wulpse transsexueel met prachtige plasser!

Over Beatrix
"Rijpe shemale op zoek naar een paar jonge kerels voor sex plezier. Heb zelf nog niet zoveel ervaring dus als jij mij kan leren hoe ik een klein sletje kan zijn graag. Zit sinds 2 maanden op hormonen en zie al wat resultaat. Mijn gaatje is nogal strak dus als jij wat groot geschapen bent een beetje rustig aan. Ik hou niet van een softe aanpak dus jij moet je wil aan mij opleggen. hoor ik van je?"
Wat Beatrix zoekt
""
Waar Beatrix woont
Hardenberg, Overijssel (N)
Uiterlijke kenmerken van Beatrix
Beatrix heeft bruin haar, bruine ogen, een gemiddeld postuur en ze heeft een lengte van 179 cm.
Beatrix valt qua man op
Slanke mannen, lange mannen, kale koppen, gespierde lichamen, blanke mannen, latinos, ebony's, groot geschapen mannen of verlegen mannen
Neem hier contact op met Beatrix

 
Corinne (34)
★★★★★
Het leven is te kort om je bezig te houden met hoe alles hoort, zoeken naar een zielsverwant en alle...
⚲ Apeldoorn
Smakelijke worst van eenzame shemale
Bartke (34)
★★★★☆
met mijn blonde haren en kleine tieten ben ik zeer tevreden over mij zelf, en ik vindt het heerlijk...
⚲ Zoetermeer
Smakelijke staaf van blonde shemale
DanielleShe (28)
★★★★★
Lang nagedacht of ik hier echt wel me zou inschrijven, maar het is echt wel de beste manier om meteen...
⚲ Dronten
Heerlijke lul van lekkere shemale
Marianthy81 (28)
★★★★★
Ik werd thuis heel strak gehouden waardoor ik pas later ben gaan ontdekken maar in die korte tijd heb...
⚲ Den Haag
Kleine plasser van Haagse shemale
KleinPiemeltje (32)
★★★★★
Ja ik heb inderdaad een klein piemeltje en daar schaam ik me dus totaal niet voor. Mijn kleintje doet...
⚲ Doetinchem
Sensuele lul van geile shemale
HottyIvanka (29)
★★★★☆
Ik ben Ivanka en ik ben een beetje onderdanig. Het liefst zorg ik ervoor dat jij optimaal geniet van...
⚲ Evergem
Kleine staaf van Vlaamse shemale