Piemel fans gezocht

Heerlijke piemel met strakke Snobje (27)

Geniet van het piemeltje van Snobje die nu 27 jaar is en in de regio Noord-Brabant woont. Een strakke ladyboy met heerlijke piemel!

Over Snobje
"Klein snob die langs deze weg een leuke man zoekt. Liefst ouder dan ik. Is gek op borsten maar daarbij ook een heerlijke pik die ik ook tot mijn beschikking heb. Ik ben een shemale omdat ik altijd graag een meisje wilde zijn en van binnen ben ik dat ook. Mijn pik ben ik trots op vandaar dat ik die nog heb :-) Je ziet zelf dat ik echt een meisje meisje ben."
Wat Snobje zoekt
"Liefst een man die wat ouder is en behaard. Niet scheren want dat doe ik zelf heel erg graag. Pik mag groot zijn maar moet wel passen in mijn holletje. Ook moet je lief zijn en veel zin in sex hebben. Liefst elke dag!"
Waar Snobje woont
s-Hertogenbosch, Noord-Brabant (N)
Uiterlijke kenmerken van Snobje
Snobje heeft donker blond haar, blauwe ogen, een slank postuur en ze heeft een lengte van 172 cm.
Snobje valt qua man op
Dikke mannen, slanke mannen, kleine mannen, dominante mannen, onderdanige slaven, blanke mannen, latinos, asians, klein geschapen mannen of groot geschapen mannen
Neem hier contact op met Snobje

 
Lidian (36)
★★★★★
komt binnenkort wel wat geils te staan! Kus Lidian ...
⚲ Waadhoeke
Smakelijke piel van strakke tranny
RekMeOp (31)
★★★★★
Ik ben een echte bottom en vind niets geiler dan lekker opgerekt te worden van achteren. Masseren...
⚲ As
Sensuele worst van Vlaamse shemale
NaughtyJess (30)
★★★★☆
Ik heb sinds kort een vriend. En hoewel hij zelf denkt een ster in bed te zijn kan ik dat niet met hem eens...
⚲ Waalwijk
Kleine lul van blonde shemale
Linsay (41)
★★★★☆
Ik zit in een LAT relatie maar ik mis de spanning zoals aan het begin van een relatie, als alles nog helemaal...
⚲ Gorinchem
Mini paal van blonde tranny
Rochusina (40)
★★★★☆
Ken je het liedje its raining men? Daar raak ik altijd een klein beetje opgewonden van. Ik zou best...
⚲ Groningen
Korte pik van lange tranny
Savina (26)
★★★★☆
Als ik je zeg dat ik er klaar voor lig, wat is dan het eerste wat je met mij gaat doen? Waar en hoe begin...
⚲ Pelt
Korte piel van Vlaamse ladyboy